Inzerce Mělník
zdarma i pro firmy

NABÍZÍME práci nebo brigádu

Inzerát
: *Vyplňte tento kód: 365 (slouží k ochraně proti komentářovému spamu)
Všechny položky jsou povinné

Zvolte stranu: 1-20 | 21-40 | 41-60 | 61-80 | 81-100 | 101-120 | 121-140 | 141-160 | 161-180 | 181-200 | Další strana

(9.8.2017 11:04) Barbora Junová  junova@focus-agency.cz

Baví tě komunikovat s lidmi? Jsi student, rodič na rodičovské dovolené, důchodce nebo si chceš prostě jen přivydělat? Nabízíme zajímavou a nevšední práci po celý rok v pravidelných výzkumech nekomerčního typu, takže po tobě nebudeme chtít žádnou reklamu ani nabízení produktů. Jsme společnost Focus a již více než 20 let se zabýváme výzkumem trhu a veřejného mínění.

V současné době hledáme tazatele na průzkum týkající se problematiky bydlení mladých v Brně. Hledáme nadšence, kterým je víc jak 18 let, mají základní znalost s PC, umí bez problémů komunikovat, jsou vstřícní a pečlivý. Za jeden vyplněný dotazník dostaneš 100Kč – 300Kč, samozřejmě záleží na délce a obtížnosti dotazníku. Pracovat můžeš i na dalších průzkumech po celý rok, bez časového omezení na DPP. Samozřejmě projdete krátkým školením buď po skypu nebo emailu.

Těšíme se na zprávu od Tebe, nejlépe na email junova@focus-agency.cz více informací naleznete na našich stránkách http://www.focus-agency.cz/

(27.7.2017 12:14) Průzkum mezi odběrateli zdravotnických a hygienických prostředků  markova@focus-agency.cz

Společnost FOCUS – Centrum pro sociální a marketingovou analýzu, spol. s r. o. hledá spolehlivé osoby, které mají nyní volný čas a chtějí si přes léto přivydělat. Pokud se nebojíte přijít do lékárny či do nemocnice za doktorem a vyplnit s pověřenými osobami dotazník, tak hledáme právě Vás! Máme pro Vás nachystanou databázi zařízení s kontaktními údaji, ze kterých si stačí vybrat, a můžete začít pracovat.

Průzkum poběží do první půlky srpna, tudíž záleží jen na Vás, kolik si vezmete práce a kolik si budete chtít vydělat.

Co od Vás požadujeme:
• věk nad 18 let
• příjemné vystupování, komunikativnost, spolehlivost, pečlivost,
• vlastní notebook, připojení na internet (z domu)
• základní znalost práce na PC
• časovou flexibilitu

Za kvalitně odvedenou práci Vám nabídneme finanční odměnu 330-650 Kč/dotazník.

Jestliže máte zájem o tuto jednorázovou brigádu, zašlete nám na email: markova@focus-agency.cz Váš životopis s přiloženou fotografií a my se Vám rádi ozveme.

(3.7.2017 8:38) Michal  ...

MEZINARODNI VYTAHARSKA FIRMA HLEDA ZKUSENE MONERY VYTAHU NA HLP, NASTUP IHNED., BLIZSI PODROBNOSTI PRI OSOBNIM JEDNANI V PRAZE
TEL: 737 212 590 volat večer

(7.6.2017 9:57) Vojtěch Šinfelt  Vojta@khnet.cz

Společnost Personex provozující skladovací halu uni-max v areálu bývalého cukrovaru v Úžicích hledá nové kolegy na pracovní pozici skladník řidič vysokozdvižného vozíku.
Nástup je možný ihned. Pracovní doba pondělí až pátek od 7:30 do 16 hodin. Je nutná fyzická zdatnost a trestní bezúhonnost.
Bližší informace získáte u pana Vojtěcha Šinfelta na telefonu 725 390 454

(6.6.2017 19:51) Simply Invest, rodinné domy s.r.o.  pekova@simplyinvest.cz

Hledáme SÁDROKARTONÁŘE a ZEDNÍKY pro stavbu rodinných domů v okolí Brandýsa nad Labem. Nástup možný ihned.
Kontakt: pekova@simplyinvest.cz nebo tel.: 774 273 338
www.simplyinvest.cz

(29.5.2017 19:18) Zásobování, a.s. - Eva.cz  prace@zasobovani.cz

Hledáme šikovnou kolegyni nebo kolegu na pozici UKLÍZEČ/-KA do naší prodejny Eva.cz na Mělníku.Vaším úkolem bude úklid supermarketu, kanceláří,kuchyňky, šaten pro zaměstnance a skladu, práce s mycím strojem s jezdící obsluhou, plocha cca 2000 m2. Nabízíme příznivé platové podmínky, mimořádné ohodnocení při splnění uložených úkolů,3 dny zdravotního volna navíc, práci ve stabilní společnosti a příjemný kolektiv. Požadujeme trestní bezúhonnost, příjemné vystupování a zkušenosti s úklidem a mycím strojem výhodou. Nástup možný ihned. Vážní zájemci zasílejte své životopisy + foto na email - prace@zasobovani.cz

(25.5.2017 7:46) FRESHLINE  freshline@email.cz

Hledáme řidiče sk.B pro rozvoz čerstvých ryb. Nakládka je v Horních Počernicích. Výhodou bydliště v okolí (nutno dopravovat se v noci na místo). Nástup ihned podmínkou. Vážní zájemci zasílejte své foto+životopis na adresu emailu: freshline@email.cz

(27.4.2017 13:25) PhDr. Luboš Vrba  vrba@pentiaconsulting.cz

Velmi dobře prosperující česká makléřská společnost Pentia consulting (13. rok na trhu, 40000 spokojených stávajících klientů) vypisuje konkurz na obsazení pozic vedoucích regionálních poboček v Praze a v Ústí nad Labem. Požadujeme - licenci ČNB, zkušenosti s finančním poradenstvím a s řízením spolupracovníků. Nabízíme - fixní finanční podporu, zajímavé provize, nejvyšší meziprovize za vedení a řízení spolupracovníků na trhu, zázemí prosperující společnosti, možnost využívání služebních automobilů, bezplatné zahraniční školení, zahraniční firemní dovolenou pro nejaktivnější spolupracovníky (Zanzibar) i další benefity. Pouze vážní zájemci nám můžou poslat svůj životopis na email - vrba@pentiaconsulting.cz. Mobil - 730552050. Web - http://www.pentiaconsulting.cz.

(8.2.2017 12:24) Hodinový manžel  info@hodinovymanzel1.cz

Hledáme šikovné pracovníky na příležitostné práce "hodinového manžela"v Mělníku a okolí. Malování, stěhování, sestavení nábytku, sekání zahrad..Velmi zajímavé finanční ohodnocení, pracovní doba dohodou. Kontakt 720 250 216, info@hodinovymanzel.cz.

(6.2.2017 8:54) Martin  info@realitkanaklic.cz

Do nové pobočky společnosi Realitka na klíč s.r.o.,hledáme realitní makléře do dynamicky rostoucího týmu. Fixní plat, osobní vůz, nejvyšší provize na trhu. Životopis prosím zasílejte na info@realitkanaklic.cz

(31.1.2017 17:47) Bedřich Běla  bedrich.bela@seznam.cz

Hledám brigádníky pro občerstvení po celé Čr jedná se o festivaly, letecké dny a městské slavnosti.
převážně se pracuje od čt až do Ne
potřebuji flexibilní, spolehlivé lidi na celou sezónu od března až do listopadu

nabízím přátelský kolektiv, zdarma jídlo a pěkný výdělek.
prosím o zaslaní životopisu s fotkou na email: Bedrich.Bela@seznam.cz

(19.1.2017 10:52) Mepla  hradcova@mepla.cz

Pro výrobní firmu hledáme pracovníka na pozici:

Obsluha výrobní linky na zpracování plastů

Požadujeme:
- pracovitost, samostatnost
- průkaz VZV výhodou

Nabízíme:
- výkonnostní prémie dle pracovních výsledků
- motivační prémie dle docházky
- příspěvek na stravování - stravenky
- dle výsledků firmy příspěvek na dovolenou
- dle výsledků firmy roční odměna
- pracovní poměr na 1 rok s možností prodloužení
- pracoviště Mělník
- nástup možný ihned

V případě zájmu nás prosím kontaktujte:
Mepla s.r.o., Strážnická 1518, 276 01 Mělník
tel.: 315 739 081, 315 739 080
e-mail: hradcova@mepla.cz, mepla@mepla.cz

(29.11.2016 7:30) Petra Nekvasilová  petra.nekvasilova@retal.cz

Technik údržby – seřizovač

Náplň práce:
- Provádění kontroly a údržby vstřikovacích lisů a dalších technologii
- Mechanické opravy, výměny forem

Požadujeme:
- vyučení ve strojním nebo příbuzném oboru
- schopnost pracovat samostatně
- ochota pracovat v nepřetržitém provozu – denní směny, dlouhý a krátký týden
- práce na obráběcích strojích výhodou
- svářečské průkazy výhodou

RETAL Czech a.s.
Strážnická 3586 276 01 Mělník
E-mail: petra.nekvasilova@retal.cz Tel: 775 869 124

(24.10.2016 3:43) Boswart  todobien@seznam.cz

Přijmeme obsluhu do hospůdky v citove okr. Mělník. krátký, dlouhý týden. Tel.602673235

(29.9.2016 12:33) Michaela Nováková  m.novakova@klmsecurity.cz

Přijmeme na lehkou práci v ostraze pro lokalitu Mělník. Možnost práce na plný úvazek, zkrácený úvazek nebo i brigádně.
Pro více informací volejte na: 602 828 634

(14.9.2016 6:45) M. Masopust  qrl@seznam.cz

Hledám zedníka a přidavače na stavbu rodinného domu v okolí Kralupy nad Vltavou, nástup možný ihned, výplata každý týden. Kontakt tel. 608160269

(16.8.2016 9:49) Jaroslav Holub  mullerova@adholub.cz

Přijmeme řidiče pro mezinárodní kamionovou dopravu.

Požadujeme: řidičský průkaz sk. C+E, platný profesní průkaz, kartu řidiče
Nabízíme: pracovní poměr na HPP,slušné jednání, garance pravidelné mzdy, školení ADR

Pro bližší info nás prosím kontaktujte na e-mail: holub@auto-dove.cz cz nebo tel. 602 354 729

(9.8.2016 12:52) Michal Malý  prace@cz.mcd.com

Jsme jednička na trhu v rychlém občerstvení. Na své zaměstnance jsme hrdí a rádi přivítáme nové členy týmu v naší restauraci. Jsme známí tím, že své lidi rozvíjíme a ti kteří chtějí, mají šanci pravidelně povyšovat. Všichni naši manažeři vyrostli uvnitř „mekáče“.

Dobré dopravní spojení z Mělníka!

(7.8.2016 20:11) Martin Martinovsky  info@abyss-cz.com

Hledáme schopné a šikovné nové spolupracovníky, kteří chtějí pracovat v reklamě a výstavnictví. Práce různorodá, atypická i zajímavá. Kontakt: +420 775 551 611 (616)

(14.6.2016 12:13) Karel Náprstek  Karel.Naprstek@seznam.cz

Přijmu řidiče
nákladního automobilu - sklápěcí návěs na HPP .
Informace na tel. 603468076

Příspěvky nevyjadřují názory provozovatele a nenese za ně odpovědnost.
Vytvořilo Anawe