Inzerce Mělník
zdarma i pro firmy

NABÍZÍME práci nebo brigádu

Inzerát
: *Vyplňte tento kód: 365 (slouží k ochraně proti komentářovému spamu)
Všechny položky jsou povinné

Zvolte stranu: 1-20 | 21-40 | 41-60 | 61-80 | 81-100 | 101-120 | 121-140 | 141-160 | 161-180 | 181-200 | Další strana

(26.3.2015 19:28) Mankák  aukrorisa@gmail.com

Hledáme spolehlivé flexibilní pracovníky Security.
Nárazové brigády.Hlídání koncertů,festivalů a různých společenských akcí.
50Kč/hodinu čistého
Hledáme pracovíky Kralupy nad vltavou a okolí.
Rozvoz na akce zajištujeme.

(25.3.2015 11:45) Veronika Dvořáková  veronika.dvorakova@ludmila.cz

Hledáme zručného, zodpovědného a pečlivého brigádníka do údržby: drobné opravy a údržba, údržba zeleně, veškeré pomocné práce, stěhování, vyklízení apod. Směny dle dohody (ca 3-5x týdně po 3-4 hodinách nebo dle dohody více/méně) ŘP skupiny B výhodou. Plat dle zkušeností, dovedností, schopností a pracovního nasazení: 70-100,- Kč/ hod. Tel. 737 25 20 27

(18.3.2015 16:09) burda  burda.22@seznam.cz

Přijmu zkušeného kuchaře nebo kuchařku do gastro provozovny na Elektrárně Mělník.

Zaměření provozovny na vaření hotových jídel, jednosměnný provoz, pracovní doba Po-Pá 5.30 - 14hod.

Nabízím práci v dobře vybavené klimatizované kuchyni v malém kolektivu, seriózní a slušné jednání, dobré platové podmínky.

Požaduji prokazatelnou praxi v oboru, vysoké pracovní nasazení a spolehlivost.

Nástup možný ihned.

Pro více info volejte na tel. 724687784.

Děkuji.

Š.Burda

(26.2.2015 10:49) Lubomír Brož  brozconsulting@gmail.com

Nabízím práci z domova

náplní práce je navolávání obchodních schůzek pro obchodního zástupce prestižního zpravodajského deníku. Za dobrou práci nabízím dobrý výdělek.
kontakt
JUDr.Lubomír Brož
tel: 724131217
mail: brozconsulting@gmail.com

(17.2.2015 9:28) Nataša Štrynclová  strynclovan@seznam.cz

Nabízím volné pracovní místo - řidič kamionu.Nástup od 1.4.2015. Plat 20 000 - 25 000 Kč.
Podmínky: řidičské oprávnění C,E, profesní průkaz, karta řidiče do tachografu, zkušenost s opravou kamionů podmínkou.

(16.2.2015 12:55) Salon U Slunečnice  monikavachkova@gmail.com

Hledáme do zavedeného masážního salónu v centru města šikovného maséra anebo masérku na ŽL. V případě zájmu, mě prosím kontaktujte na tel. č.: 720 392 702 anebo email: monika.simkova@gmail.com

(31.1.2015 15:36) Potraviny Žabka  F1187@obchod.izabka.cz

Potraviny Žabka,Mělník,ul.Nová č.99.

Přijmeme brigádníka/brigádnici na pozici pokladní.
Jedná se převážně o práci o víkendech,nabízíme dlouhodobou spolupráci.
Uvítáme studenty i důchodce,nebo na mateřské dovolené.

Více informací na tel.606 102 855

(26.1.2015 16:46) Hana  hana.zaalova@seznam.cz

Hledáme do penzionu na Kokořínsku kuchařku. Jednalo by se o příležitostné vaření pro děti od 3 - 10 let. Děti k nám jezdí na školu v přírodě většinou od pondělí do pátku. Je možné i jako přívydělek pro důchodce nebo maminky na mateřské dovolené. Více informací telefonicky.

(18.1.2015 19:35) Mgr. Linda Kopecká  info@hillschool.cz

Rychle rostoucí jazyková škola na Mělníku, Hill School, nabírá lektory angličtiny.
Umíte výborně anglicky? Baví Vás práce s dospělými, teenagery či dětmi? Máte pedagogické zkušenosti či vzdělání? Chcete si přivydělat?
Nabíráme lektory angličtiny pro kurzy v jarním semestru. Nabízíme zajímavé finanční ohodnocení, metodickou podporu, práci v nadšeném kolektivu a hlavně se studenty, kteří se chtějí učit.
V případě zájmu uvítám Váš životopis na info@hillschool.cz či Vás osobně po telefonické dohodě v prostorách školy v Legionářů 84. Mgr. Linda Kopecká, tel. 731 563 719

(8.1.2015 10:45) Europool System CZ  marie.vesela@europoolsystem.com

Společnost Europool System hledá schopného administrativního pracovníka na pozici:

ADMINISTRÁTOR LOGISTIKY

Popis pozice:
• Evidence pohybu veškerého materiálu a evidence řidičů na skladě zaměstnavatele
• Zodpovědnost za správnost všech údajů a dat souvisejících s pohyby tohoto materiálu
• Řízení veškerých neshod, kontrola predispozic a vytváření korekcí
• Komunikace se zákazníky, obchodními jednotkami a dodavateli
• Práce v nepřetržitém provozu

Požadavky na kandidáta:
• Ukončené SŠ vzdělání
• Pokročilá znalost MS Excel
• Výborné komunikační dovednosti (český jazyk)
• Odolnost vůči stresu

Nabízíme:
• Odpovídající platové ohodnocení
• Stravenky
• Možnost využití dopravy podnikovým autobusem
• Nástup ihned

Místo pracoviště:
• Prologis Park Úžice

V případě Vašeho zájmu, zašlete svůj strukturovaný životopis na adresu: marie.vesela@europoolsystem.com
Pokud se Vám do 14 dnů od obdržení Vašeho životopisu neozveme, vybrali jsme jiného kandidáta.

(18.11.2014 18:18) David Corna  corna.doprava@seznam.cz

Shanim ridice dodavky sk.B.bal.sluzba region kralupy depo mesice pro info volat 605299096

(17.10.2014 10:55) David Hlom  hlom.david@gmail.com

Poradenská kancelář MyPlans s pobočkou v Mělníku hledá do svých řad obchodního zástupce/kyni pro oblast Mělník/Praha.
Vyžadujeme ochotu vzdělávat se,samostatnost a schopnost pracovat v týmu, časovou flexibilitu.
Lze i jako přivýdělek k Vaší stávající pracovní pozici.
V případě zájmu zasílejte životopisy na hlom.david@gmail.com

(14.10.2014 9:13) Jan Kulich  Kulich@1lb.cz

Bezpečnostní agentura 1. Liberecká bezpečnostní, s.r.o. hledá pro pracoviště v Kralupech nad Vltavou pracovníka na pozici: pracovník v ostraze.

Nabízíme: stálé a perspektivní zaměstnání ve stabilní společnosti, možnost profesního růstu, pravidelný měsíční příjem. Pouze pro osoby se zdravotním znevýhodněním, schopné chůze. Nástup možný ihned.

Mzda: 6000 - 9000,- / měsíc

Hlásit se telefonicky nebo e-mailem. +420 608 720 287, kulich@1lb.cz

(22.9.2014 16:56) Jana Kottnauerová  kottnauerova@ppmfactum.cz

Společnost zabývající se výzkumem trhu, ppm factum research, hledá pro účast na výzkumu o kosmetických pečujících přípravcích ženy z Mělníka a okolí.
Výzkum bude probíhat formou skupinové diskuse tuto sobotu (27.9.2014) v PRAZE. Délka diskuse 2,5 hodiny. Odměna 1000 Kč bude vyplacena účastníkům diskuse ihned po skončení. Během diskuse nebude nabízeno žádné zboží ani služby.
Věk 25-44 let (bude kontrolováno).
Omezený počet účastníků. Jedná se o jednorázovou akci.

Zájemkyně prosíme o odpověď na email kottnauerova@ppmfactum.cz

Uveďte prosím svůj věk a mobilní kontakt. Budeme Vás kontaktovat.

(4.9.2014 12:04) Viktor Janovský  vjanovsky@kareality.cz

Realitní kancelář KAreality s centrálou v Mělníku přijme do svých řad realitního makléře/ku. Vzhledem k aktuálně poslední volné pozici hledáme schopného obchodníka pro oblast Mělnicka, případně Prahy - východ. Práce vyžaduje samostatnost i schopnost práce v týmu, příjemné vystupování, časovou flexibilitu a řidičský průkaz sk. B včetně vlastního vozidla. Pokud jste ambiciózní, kreativní, máte chuť pracovat a rozvíjet svou osobnost, tak patříte mezi nás.

Více informací na telefonním čísle 607 588 961, kontaktní osoba: Viktor Janovský

(31.8.2014 22:41) Kavárna  vladojanco@centrum.cz

Kavárna Corso v centru Melnika, hledá milé, mladé, usměvavé slečny s chutí pracovat. Dlouhodobá brigáda. Prosím volat na tel. : 721 366 076.

(22.8.2014 7:34) Lenka Pivoňková  l.pivonkova@seznam.cz

Přijmu pizzař/ku s praxí, do nově otevřeného podniku v Mělníku, elektrická pec, pizzy 32 a 45 cm, směny dle dohody, plat 1.500 Kč čistého/den. Pro bližší info volejte 603 47 89 09

(12.8.2014 14:29) MŠ v Kralupech nad Vltavou  msklapalka@tiscali.cz

MŠ v Kralupech nad Vltavou přijme kvalifikovanou paní učitelku MŠ s praxí. Nástup od ZÁŘÍ 2014. Kontaktujte nás co nejdříve telefonicky ( tel: 731411519) nebo emailem( email: msklapalka@tiscali.cz)

(31.7.2014 10:59) martin hynek  m.hynek@atlas.cz

Do Hostince U Báby Šubrový v Kokořínském dole přijmeme šéfkuchaře ,kuchaře.
Požadujeme vyučen v oboru s praxí, ochotu učit se novým věcem, spolehlivost a flexibilitu. Nabízíme
velmi dobré platové podmínky při odvedení kvalitní práce a spolehlivosti.
Více info na tel. 776625131 nebo CV na m.hynek@atlas.cz . Nástup nejlépe od srpna.

(17.7.2014 7:09) Ludvík Hess  j.fajfka@seznam.cz

Hřebčín na samotě na okraji Prahy 10 přijme jezdce-ošetřovatele koní nebo zemědělského dělníka ke koním, muže nebo ženu. Ubytování možné.V případě zájmu volejte, prosím, na tel. č. 602 305 139 nebo kontaktujte majitele na e-mailu: hess@hess.cz. Nástup možný ihned – SPĚCHÁ!!!!!!!!!!

Příspěvky nevyjadřují názory provozovatele a nenese za ně odpovědnost.
Vytvořilo Anawe