Inzerce Mělník
zdarma i pro firmy

NABÍZÍME práci nebo brigádu

Inzerát
: *Vyplňte tento kód: 365 (slouží k ochraně proti komentářovému spamu)
Všechny položky jsou povinné

Zvolte stranu: 1-20 | 21-40 | 41-60 | 61-80 | 81-100 | 101-120 | 121-140 | 141-160 | 161-180 | 181-200 | Další strana

(13.10.2017 20:13) Michal Červinka  michal.cervinka@stromc.cz

Společnost STROM PRAHA a.s. hledá pro svou provozovnu v Záboří u Mělníka vhodného kandidáta na pozici servisního mechanika zemědělských strojů John Deere.

Požadovaný profil uchazeče:

vyučen v oboru opravář zemědělských strojů, automechanik, autoelektrikář nebo jiném příbuzném oboru
praxe v opravách a údržbě zemědělské techniky
manuální zručnost, schopnost samostatné práce
ŘP skupin B,T podmínkou, skupina BE,CE výhodou
znalost práce s PC, případně schopnost rychle se doučit
alespoň základy angličtiny výhodou
průkaz řidiče VZV, svářečský průkaz výhodou
Nabízíme:
odborné zaškolení a profesní růst, kvalitní technické zázemí,
práci se špičkovou zemědělskou technikou
základní mzdu + pohyblivou složku závislou na kvalitě odvedené práce
další zaměstnanecké výhody, notebook, mobilní telefon,stravenky
Bližší informace podá vedoucí servisu pan Ing. Libor Podlaha, tel: 724 226 415 nebo Michal Červinka tel: 606 624 983

(5.10.2017 20:08) Vladimír Birnbaum  birnbaumv@seznam.cz

Přijmeme sanitačního technika na hlavní pracovní poměr.Požadujeme samostatnost,zručnost,flexibilitu.Nabízíme finanční ohodnocení dle výkonu a schopností,služební auto a telefon.Zaučíme. Informace na birnbaumv@seznam.cz

(14.9.2017 10:04) Hospic knížete Václava  hr@hkv-kl.cz

Hospic knížete Václava, o.p.s. přijme pro oblast Středočeského kraje (západní část) a oblast Ústeckého kraje (okresy TP, MO, LN):
vedoucí psychosociální péče na plný nebo (dle dohody) zkrácený pracovní úvazek
sociální pracovnici na plný nebo (dle dohody) zkrácený pracovní úvazek
hlavní sestru na zkrácený pracovní úvazek nebo dohodu
zdravotní sestru na zkrácený pracovní úvazek nebo dohodu
Více info včetně požadavků a podmínek na: www.hkv-kl.cz v sekci „Práce v Hospici“
Nabídky spolu s předpoklady pro uvedenou práci a s C.V. zasílejte na: hr@hkv-kl.cz

(29.8.2017 12:23) Patrik Chvojka  stavby@chvojkastavby.cz

Jsme malá stavební firma, zabýváme se širokým spektrem stavebních činností- rekonstrukce, novostavby, střechy, bytová jádra, fasády, zámkové dlažby atp. především pro soukromý sektor, na trhu fungujeme od roku 2002. Náš cíl je provádět kvalitní řemeslo, tak aby náš zákazník byl spokojen a rád nás doporučil dalším lidem. Zakládáme si na dobrém jménu a férovém jednání, jak se zákazníky, tak se spolupracovníky.
Hledáme kvalitní a manuálně zručné pracovníky na pozici zedník a pomocný dělník na stavbě. Stavby provádíme v Praze a ve středních Čechách.
Požadujeme: praxi na stavbě, pracovitost, manuální zručnost, znalost pracovních postupů, stavebních technologií a materiálů, pro klientský přístup, svědomitost, samostatnost, schopnost učit se novým věcem, ochotu dojíždět za prací, profesionalitu a slušnost. Vlastí auto podmínkou, vlastí nářadí a živnostenský list výhodou.
Nabízíme: finanční ohodnocení dle výkonu a schopností, příspěvek na dopravu, vzdělávání v nových stavebních technologiích, přátelský přístup a férové jednání.
Tyto pozice jsou vhodné pro pracovníky se živnostenským listem. Možnost dohody na brigádním poměru.
V případě zájmu nebo nějakých dotazů mě neváhejte zkontaktovat.

(9.8.2017 11:04) Barbora Junová  junova@focus-agency.cz

Baví tě komunikovat s lidmi? Jsi student, rodič na rodičovské dovolené, důchodce nebo si chceš prostě jen přivydělat? Nabízíme zajímavou a nevšední práci po celý rok v pravidelných výzkumech nekomerčního typu, takže po tobě nebudeme chtít žádnou reklamu ani nabízení produktů. Jsme společnost Focus a již více než 20 let se zabýváme výzkumem trhu a veřejného mínění.

V současné době hledáme tazatele na průzkum týkající se problematiky bydlení mladých v Brně. Hledáme nadšence, kterým je víc jak 18 let, mají základní znalost s PC, umí bez problémů komunikovat, jsou vstřícní a pečlivý. Za jeden vyplněný dotazník dostaneš 100Kč – 300Kč, samozřejmě záleží na délce a obtížnosti dotazníku. Pracovat můžeš i na dalších průzkumech po celý rok, bez časového omezení na DPP. Samozřejmě projdete krátkým školením buď po skypu nebo emailu.

Těšíme se na zprávu od Tebe, nejlépe na email junova@focus-agency.cz více informací naleznete na našich stránkách http://www.focus-agency.cz/

(27.7.2017 12:14) Průzkum mezi odběrateli zdravotnických a hygienických prostředků  markova@focus-agency.cz

Společnost FOCUS – Centrum pro sociální a marketingovou analýzu, spol. s r. o. hledá spolehlivé osoby, které mají nyní volný čas a chtějí si přes léto přivydělat. Pokud se nebojíte přijít do lékárny či do nemocnice za doktorem a vyplnit s pověřenými osobami dotazník, tak hledáme právě Vás! Máme pro Vás nachystanou databázi zařízení s kontaktními údaji, ze kterých si stačí vybrat, a můžete začít pracovat.

Průzkum poběží do první půlky srpna, tudíž záleží jen na Vás, kolik si vezmete práce a kolik si budete chtít vydělat.

Co od Vás požadujeme:
• věk nad 18 let
• příjemné vystupování, komunikativnost, spolehlivost, pečlivost,
• vlastní notebook, připojení na internet (z domu)
• základní znalost práce na PC
• časovou flexibilitu

Za kvalitně odvedenou práci Vám nabídneme finanční odměnu 330-650 Kč/dotazník.

Jestliže máte zájem o tuto jednorázovou brigádu, zašlete nám na email: markova@focus-agency.cz Váš životopis s přiloženou fotografií a my se Vám rádi ozveme.

(3.7.2017 8:38) Michal  ...

MEZINARODNI VYTAHARSKA FIRMA HLEDA ZKUSENE MONERY VYTAHU NA HLP, NASTUP IHNED., BLIZSI PODROBNOSTI PRI OSOBNIM JEDNANI V PRAZE
TEL: 737 212 590 volat večer

(7.6.2017 9:57) Vojtěch Šinfelt  Vojta@khnet.cz

Společnost Personex provozující skladovací halu uni-max v areálu bývalého cukrovaru v Úžicích hledá nové kolegy na pracovní pozici skladník řidič vysokozdvižného vozíku.
Nástup je možný ihned. Pracovní doba pondělí až pátek od 7:30 do 16 hodin. Je nutná fyzická zdatnost a trestní bezúhonnost.
Bližší informace získáte u pana Vojtěcha Šinfelta na telefonu 725 390 454

(6.6.2017 19:51) Simply Invest, rodinné domy s.r.o.  pekova@simplyinvest.cz

Hledáme SÁDROKARTONÁŘE a ZEDNÍKY pro stavbu rodinných domů v okolí Brandýsa nad Labem. Nástup možný ihned.
Kontakt: pekova@simplyinvest.cz nebo tel.: 774 273 338
www.simplyinvest.cz

(29.5.2017 19:18) Zásobování, a.s. - Eva.cz  prace@zasobovani.cz

Hledáme šikovnou kolegyni nebo kolegu na pozici UKLÍZEČ/-KA do naší prodejny Eva.cz na Mělníku.Vaším úkolem bude úklid supermarketu, kanceláří,kuchyňky, šaten pro zaměstnance a skladu, práce s mycím strojem s jezdící obsluhou, plocha cca 2000 m2. Nabízíme příznivé platové podmínky, mimořádné ohodnocení při splnění uložených úkolů,3 dny zdravotního volna navíc, práci ve stabilní společnosti a příjemný kolektiv. Požadujeme trestní bezúhonnost, příjemné vystupování a zkušenosti s úklidem a mycím strojem výhodou. Nástup možný ihned. Vážní zájemci zasílejte své životopisy + foto na email - prace@zasobovani.cz

(25.5.2017 7:46) FRESHLINE  freshline@email.cz

Hledáme řidiče sk.B pro rozvoz čerstvých ryb. Nakládka je v Horních Počernicích. Výhodou bydliště v okolí (nutno dopravovat se v noci na místo). Nástup ihned podmínkou. Vážní zájemci zasílejte své foto+životopis na adresu emailu: freshline@email.cz

(27.4.2017 13:25) PhDr. Luboš Vrba  vrba@pentiaconsulting.cz

Velmi dobře prosperující česká makléřská společnost Pentia consulting (13. rok na trhu, 40000 spokojených stávajících klientů) vypisuje konkurz na obsazení pozic vedoucích regionálních poboček v Praze a v Ústí nad Labem. Požadujeme - licenci ČNB, zkušenosti s finančním poradenstvím a s řízením spolupracovníků. Nabízíme - fixní finanční podporu, zajímavé provize, nejvyšší meziprovize za vedení a řízení spolupracovníků na trhu, zázemí prosperující společnosti, možnost využívání služebních automobilů, bezplatné zahraniční školení, zahraniční firemní dovolenou pro nejaktivnější spolupracovníky (Zanzibar) i další benefity. Pouze vážní zájemci nám můžou poslat svůj životopis na email - vrba@pentiaconsulting.cz. Mobil - 730552050. Web - http://www.pentiaconsulting.cz.

(8.2.2017 12:24) Hodinový manžel  info@hodinovymanzel1.cz

Hledáme šikovné pracovníky na příležitostné práce "hodinového manžela"v Mělníku a okolí. Malování, stěhování, sestavení nábytku, sekání zahrad..Velmi zajímavé finanční ohodnocení, pracovní doba dohodou. Kontakt 720 250 216, info@hodinovymanzel.cz.

(6.2.2017 8:54) Martin  info@realitkanaklic.cz

Do nové pobočky společnosi Realitka na klíč s.r.o.,hledáme realitní makléře do dynamicky rostoucího týmu. Fixní plat, osobní vůz, nejvyšší provize na trhu. Životopis prosím zasílejte na info@realitkanaklic.cz

(31.1.2017 17:47) Bedřich Běla  bedrich.bela@seznam.cz

Hledám brigádníky pro občerstvení po celé Čr jedná se o festivaly, letecké dny a městské slavnosti.
převážně se pracuje od čt až do Ne
potřebuji flexibilní, spolehlivé lidi na celou sezónu od března až do listopadu

nabízím přátelský kolektiv, zdarma jídlo a pěkný výdělek.
prosím o zaslaní životopisu s fotkou na email: Bedrich.Bela@seznam.cz

(19.1.2017 10:52) Mepla  hradcova@mepla.cz

Pro výrobní firmu hledáme pracovníka na pozici:

Obsluha výrobní linky na zpracování plastů

Požadujeme:
- pracovitost, samostatnost
- průkaz VZV výhodou

Nabízíme:
- výkonnostní prémie dle pracovních výsledků
- motivační prémie dle docházky
- příspěvek na stravování - stravenky
- dle výsledků firmy příspěvek na dovolenou
- dle výsledků firmy roční odměna
- pracovní poměr na 1 rok s možností prodloužení
- pracoviště Mělník
- nástup možný ihned

V případě zájmu nás prosím kontaktujte:
Mepla s.r.o., Strážnická 1518, 276 01 Mělník
tel.: 315 739 081, 315 739 080
e-mail: hradcova@mepla.cz, mepla@mepla.cz

(29.11.2016 7:30) Petra Nekvasilová  petra.nekvasilova@retal.cz

Technik údržby – seřizovač

Náplň práce:
- Provádění kontroly a údržby vstřikovacích lisů a dalších technologii
- Mechanické opravy, výměny forem

Požadujeme:
- vyučení ve strojním nebo příbuzném oboru
- schopnost pracovat samostatně
- ochota pracovat v nepřetržitém provozu – denní směny, dlouhý a krátký týden
- práce na obráběcích strojích výhodou
- svářečské průkazy výhodou

RETAL Czech a.s.
Strážnická 3586 276 01 Mělník
E-mail: petra.nekvasilova@retal.cz Tel: 775 869 124

(24.10.2016 3:43) Boswart  todobien@seznam.cz

Přijmeme obsluhu do hospůdky v citove okr. Mělník. krátký, dlouhý týden. Tel.602673235

(29.9.2016 12:33) Michaela Nováková  m.novakova@klmsecurity.cz

Přijmeme na lehkou práci v ostraze pro lokalitu Mělník. Možnost práce na plný úvazek, zkrácený úvazek nebo i brigádně.
Pro více informací volejte na: 602 828 634

(14.9.2016 6:45) M. Masopust  qrl@seznam.cz

Hledám zedníka a přidavače na stavbu rodinného domu v okolí Kralupy nad Vltavou, nástup možný ihned, výplata každý týden. Kontakt tel. 608160269

Příspěvky nevyjadřují názory provozovatele a nenese za ně odpovědnost.
Vytvořilo Anawe